Strona główna   >   Oferty pracy   >   Stażysta w Dziale Technicznym / Inżynier mechanik

Stażysta w Dziale Technicznym / Inżynier mechanik

STRABAG BMTI Sp. z o.o., śląskie / , 2024-04-01

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury w Polsce i realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym. Dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań możemy wykonywać złożone projekty budowlane z zachowaniem najwyższej jakości. Mamy istotny udział w budowie polskich obiektów mostowych, dróg i autostrad, o zróżnicowanej wielkości i różnym stopniu zaawansowania technologicznego.

Zostań częścią naszego zespołu!

Miejsce pracy: woj. śląskie, woj. dolnośląskie
Zadania
  • zapoznanie się z funkcjonowaniem koncernu, jego zasobami, procesami, organizacją itd.
  • praktyczne realizowanie różnych zadań w wybranych dyrekcjach operacyjnych oraz spółkach serwisowych
  • dokładne poznanie wszelkich procesów i procedur związanych z działem serwisu
Wymagania
  • ukończone studia wyższe o profilu technicznym (mechatronika, budowa i eksploatacja maszyn lub podobne)
  • znajomość jęz. niemieckiego lub angielskiego oraz pakietu MS Office
  • gotowość do odbywania podróży służbowych
  • chęć rozwijania swych kompetencji w zakresie nowoczesnych technologii i środków produkcji stosowanych w budownictwie
  • doświadczenia oraz zainteresowania w obrębie maszyn i urządzeń budowlanych będą dodatkowym atutem

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.