Strona główna   >   Oferty pracy   >   Specjalista ds. programów-stażysta

Specjalista ds. programów-stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim, zachodniopomorskie / Drawsko Pomorskie, 2024-04-26

Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim
Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie
Numer: StPr/24/0170
OBOWIĄZKI:
Pomoc w przygotowaniu wniosku o płatność, zmian do projektu, w tym: pozyskiwanie, gromadzenie, ewidencjonowanie dokumentów aplikacyjnych wszystkich uczestników projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego (FEPZ 2021-2027) oraz monitoring danych niezbędnych do prawidłowej realizacji projektów i jego sprawozdawczości, pomoc w przygotowaniu formularzy zmian do projektu wraz z wnioskiem o dofinansowanie, pomoc w działaniach informacyjno-promocyjnych do projektów unijnych, jak również pomoc w realizacji innych projektów i programów rynku pracy, obsługa urządzeń biurowych, sporządzanie archiwum, redagowanie pism urzędowych, dobra znajomość pakietu Microsoft Office
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Obsługa programu MS OFFICE

Wymagania inne:

zdrowy, zdyscyplinowany, punktualny

Miejsce pracy:

Drawsko Pomorskie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Te oferty mogą Cię zainteresować!

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie

pomorskie, Kościerzyna

2024-05-03

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim

mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki

2024-05-03

ManpowerGroup

śląskie, Czeladź