Strona główna   >   Oferty pracy   >   Stażysta / Stażystka w Dziale Badań Laboratoryjnych

Stażysta / Stażystka w Dziale Badań Laboratoryjnych

Urząd Dozoru Technicznego, małopolskie / Kraków, 2024-04-11

Urząd Dozoru Technicznego jest państwową osobą prawną działającą w obszarze bezpieczeństwa urządzeń technicznych. Dołączenie do grona pracowników UDT to możliwość współpracy z ekspertami technicznymi, a także kontakt z najnowocześniejszą technologią wdrażaną w przemyśle. Rozwój gospodarki i związany z nim przyrost liczby oraz rodzajów urządzeń podlegających dozorowi stymulują rozwój kompetencji, umiejętności i stałą aktualizację wiedzy. Pracownicy UDT mają tym samym szerokie możliwości rozwoju w wielu obszarach dotyczących zarówno działalności inspekcyjnej, audytorskiej, jak i szkoleniowej.

Obecnie do Oddziału UDT w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 36.1/04/03/2024
Kluczowe obowiązki:
  • Zapoznanie się z metodami inspekcji urządzeń technicznych, w tym badań materiałowych.
  • Zapoznanie się ze zjawiskami fizycznymi związanymi z laserowym wzbudzeniem sygnału ultradźwiękowego.
  • Prowadzenie badań i udział w badaniach materiałowych.
  • Zapoznanie się z rozwiązaniami dotyczącymi automatyzacji procesów przeprowadzania badań.
  • Uczestnictwo w opracowaniu sposobu oceny zidentyfikowanych uszkodzeń eksploatacyjnych oraz wyselekcjonowanie czynników wpływających na wiarygodność oceny.
Nasze oczekiwania:
  • Zgłoszenia od studentów przedostatniego lub ostatniego roku lub absolwentów (preferowane kierunki techniczne: energetyka, mechanika, wibroakustyka, automatyka, spawalnictwo, OZE).
  • Znajomość MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Wysoka kultura osobista, samoorganizacja, umiejętność radzenia sobie ze stresem.
  • Umiejętności pracy samodzielnej oraz współpracy w zespole, elastyczność.
  • Myślenie analityczne, precyzyjność.
Oferujemy:
  1. Odpłatną współpracę (zatrudnienie w ramach umowy o pracę).
  2. Możliwość rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności oraz zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, w firmie o 110-letniej tradycji, nastawionej na innowacje i doskonalenie w zakresie nowoczesnych technologii badawczych.
  3. Współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.
  • umowę o pracę
  • dofinansowanie do wczasów
  • opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • Profesjonalne szkolenia i kursy językowe
  • ubezpieczenie na życie
Aplikując (klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij”) wyraża Pan/ Pani zgodę na przetwarzanie Pana/ Pani danych osobowych innych niż określone w art. 22 1 Kodeksu Pracy zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez okres 12 miesięcy od ich przekazania na potrzeby realizacji procesu rekrutacji w Urzędzie Dozoru Technicznego, ul. Szczęśliwicka 34, Warszawa (02-353).

Te oferty mogą Cię zainteresować!

dzisiaj

Logwin Poland Sp. z o.o.

mazowieckie, Piaseczno

dzisiaj

Selgros Cash&Carry

wielkopolskie, Poznań

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

łódzkie, Piotrków Trybunalski

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

zachodniopomorskie, Drawsko Pomorskie