Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie, podkarpackie / Rzeszów, 2024-04-19

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/24/1320
OBOWIĄZKI:
- obsługiwanie korespondencji firmowej lub urzędowej- planowanie i organizacja spotkań, konferencji, szkoleń, prowadzenie kalendarza spotkań biznesowych i itp.- przyjmowanie i obsługa interesantów,- udzielanie informacji interesantom ( w tym telefonicznie, e-mailowo),- sprawowanie nadzoru nad dokumentacją firmową lub urzędową,- obsługiwanie urządzeń biurowych (szeroko pojmowanych),- przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów,- porządkowanie oraz archiwizowaniedokumentacji firmowej lub urzędowej,- uczestniczenie w szkoleniach wewnętrznych organizowanych w firmie,- organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami etyki zawodowej,BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska i wymaganiami ergonomii
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Osoba do przyuczenia.Miejsce odbywania stazu - SPEED-BET sp. z o.o. ul. Przemysłowa 1, Rzeszówkontakt do firmy 736 625 434Staż kierowany jest do osób zarejestrowanych w PUP Rzeszów, oraz spełniających kryteria Projektu FEP II

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Te oferty mogą Cię zainteresować!

dzisiaj

METRO Global Solution Center Sp. z o.o.

zachodniopomorskie, Szczecin, Plac Brama Portowa 1

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki

wczoraj

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie, Kraków