Strona główna   >   Oferty pracy   >   Specjalista w Wydziale Obsługi Transakcji Rynkowych

Specjalista w Wydziale Obsługi Transakcji Rynkowych

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A., mazowieckie / Konstancin-Jeziorna, 2020-02-20

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. ogłaszają rekrutację na stanowisko:

Nr Ref.: DO/WTR/S/Z/02/20

Umowa na zastępstwo

Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:

  • obsługa zgłoszeń umów sprzedaży energii oraz zgłoszeń ofert bilansujących,
  • obsługa zgłoszeń grafików handlowych wymiany transgranicznej,
  • uzgadnianie planów wymiany międzysystemowej w ramach współpracy z operatorami sąsiednich systemów przesyłowych,
  • rozliczanie ilościowe i wartościowe planowej i nieplanowej wymiany energii na połączeniach synchronicznych i asynchronicznych,
  • udział w projektowaniu i wdrażaniu narzędzi informatycznych wspomagających handlowo-techniczne bilansowanie systemu,
  • udział w testach sprawdzających i akceptacyjnych nowych rozwiązań w narzędziach informatycznych,
  • zastępowanie innych członków zespołu w razie ich nieobecności.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,
  • co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku o podobnym charakterze,
  • wiedza na temat zasad funkcjonowania rynków energii elektrycznej oraz pracy systemu elektroenergetycznego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 – Upper-Intermediate, w tym znajomość słownictwa z zakresu energetyki,
  • umiejętność obsługi programów pakietu MS Office w stopniu zaawansowanym,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz formułowania ocen i wniosków,
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
  • systematyczność, dokładność, zaangażowanie.

Te oferty mogą Cię zainteresować!

dzisiaj

COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O

pomorskie, Gdańsk

wczoraj

Bakoma Sp. z o. o.

małopolskie, Tarnów

wczoraj

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

mazowieckie, Warszawa Al. Jerozolimskie 184

wczoraj

INTER PARTS Sp. z o.o. S.K.A

warmińsko-mazurskie, Stawiguda