Strona główna   >   Oferty pracy   >   Specjalista ds. Raportowania

Specjalista ds. Raportowania

KOBYLARNIA S.A., zachodniopomorskie / Sławno, 2024-03-27

KOBYLARNIA S.A. specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie robót drogowych i mostowych. Jest również producentem mas mineralno-bitumicznych posiadającym nowoczesne wytwórnie w Kobylarni k/Bydgoszczy, Bogusławicach k/Włocławka oraz Miękini k/Wrocławia. Świadczy także usługi w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego oraz specjalistycznych środków transportu.

Miejsce pracy: Sławno

Miejsce pracy:

Sławno- Budowa drogi S6 Koszalin – Słupsk, Odcinek 1

Opis stanowiska:
  • prowadzenie rejestru oraz wycena robót zamiennych, dodatkowych oraz roszczeń,
  • przygotowywanie i prowadzenie rejestru raportów miesięcznych, tygodniowych i dziennych,
  • przygotowywanie dziennego i miesięcznego Raportu z postępu robót,
  • przygotowanie dokumentów jakościowych budowy i ich procedowanie.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe budowlane o specjalizacji drogowej lub mostowej,
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
  • rzetelność, samodzielność,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na kontraktach,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę w firmie z nowoczesnym systemem zarządzania i przyjazną kulturą organizacyjną,
  • możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego dla naszych pracowników,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju zawodowego.
- wraz z następującą klauzulą:

Zgodnie z art.6 Rozporządzenie parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych , RODO ) wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanym formularzu (CV) w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji przez KOBYLARNIA S.A.

Te oferty mogą Cię zainteresować!

2024-04-13

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie, Kraków

2024-04-09

Holcim Polska S.A

świętokrzyskie, Małogoszcz

2024-04-09

małopolskie, Rudawa