Strona główna   >   Oferty pracy   >   Specjalista ds. administracyjnych

Specjalista ds. administracyjnych

Praca.pl Sp. z o.o., zachodniopomorskie / Gryfice, 2024-04-26

Miejsce pracy: Gryfice
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie i koordynacja zamówień,
  • Tworzenie kodów produktów (SAP),
  • Bieżąca obsługa dystrybucji,
  • Działania administracyjne,
  • Wsparcie dla zespołów projektowych i technicznych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub status studenta,
  • Biegłość w Solid Works i Adobe Creative Cloud,
  • Znajomość angielskiego,
  • Umiejętność pracy zespołowej i organizacja własnej pracy,
  • Komunikatywność, wielozadaniowość i otwartość na nowe doświadczenia,
  • Znajomość SAP MDM i Excela.
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
  • Szkolenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Te oferty mogą Cię zainteresować!

dzisiaj

Brunata ZENNER Sp. z.o.o.

łódzkie, Łódź, Limanowskiego 179

dzisiaj

pomorskie, Gdańsk, Uphagena 27

dzisiaj

LUX MED Sp. z o.o.

mazowieckie, Warszawa, ul. Pory 78

dzisiaj

KLIMAT SOLEC Sp. z o.o.

kujawsko-pomorskie, Solec Kujawski