Strona główna   >   Oferty pracy   >   Specjalista ds. Administracyjno - Biurowych

Specjalista ds. Administracyjno - Biurowych

EMERALD Sp. z o.o., śląskie / Gliwice, 2024-04-10

Jesteśmy producentem ekspozytorów oraz opakowań z tektury falistej. Nasze atuty to ponad 25 letnie doświadczenie w branży oraz unikalna technologia do produkcji materiałów Point-Of-Sale. W związku z dynamicznym rozwojem ekologicznych materiałów opakowaniowych i ekspozycyjnych poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice
Opis stanowiska:
  • Bieżąca obsługa biura: odbieranie korespondencji mailowej i telefonów
  • Współpraca z dostawcami i realizacja zakupów na potrzeby firmy
  • Rejestracja faktur zakupowych w obiegu elektronicznym
  • Obsługa poczty oraz przesyłek kurierskich
  • Współpraca z działami księgowości oraz sprzedaży
Wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Profesjonalne podejście do pracy
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Wysoka kultura pracy
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość pracy w dynamicznym zespole w firmie, która stale się rozwija
  • Profesjonalne szkolenia w dziedzinie reklamy i poligrafii
  • Kartę Multisport

Te oferty mogą Cię zainteresować!

dzisiaj

Roca Polska

śląskie, Gliwice

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

mazowieckie, Sokołów Podlaski

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

śląskie, Sosnowiec