Strona główna   >   Oferty pracy   >   Specjalista ds. Administracji (K/M)

Specjalista ds. Administracji (K/M)

GEODIS Poland, mazowieckie / Warszawa, ul. Postępu 17b, 2024-04-15

GEODIS to światowy lider w dziedzinie transportu i logistyki, od ponad 100 lat wspiera Klientów, oferując szeroki wachlarz rozwiązań transportowo-logistycznych. Wizja GEODIS to partnerstwo na rzecz rozwoju Klientów. Osiągamy to poprzez sprawdzone specjalistyczne doświadczenie w pięciu wzajemnie uzupełniających się liniach działalności: Supply Chain Optimization, Freight Forwarding, Contract Logistics, Distribution & Express oraz Road Transport. Jesteśmy obecni w 120 krajach, zatrudniając około 41 000 pracowników. W Polsce dynamicznie rozwijamy swoją działalność, zatrudniając ponad 300 pracowników w 8 lokalizacjach.
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Postępu 17b
Opis stanowiska:
  • Weryfikacja faktur kosztowych
  • Wystawianie faktur sprzedażowych dla klientów krajowych i zagranicznych
  • Kontrola dokumentacji sprzedaży
  • Realizacja bieżących zadań administracyjnych
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji
  • Nadzór nad archiwum działu
  • Współpraca z działem księgowym
  • Obsługa systemów klienckich
Wymagania:
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • Samodzielność, rzetelność i sumienność
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętności pracy w grupie i dobra organizacja czasu pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wykształcenie ekonomiczne, logistyczne, administracyjne będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Stabilną, ciekawą pracę w międzynarodowej firmie ze światową renomą
  • Przyjazną atmosferę opartą na partnerstwie i wzajemnym szacunku
  • Pracę w zgranym, dynamicznym i motywującym do rozwoju Zespole
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Przyjazny proces rekrutacji i adaptacji nowych pracowników
  • Parking dla Pracowników
  • Benefity

Te oferty mogą Cię zainteresować!

dzisiaj

Brunata ZENNER Sp. z.o.o.

pomorskie, Gdańsk, Uphagena 27

dzisiaj

łódzkie, Łódź, Limanowskiego 179

dzisiaj

Polskie Koleje Państwowe S.A.

śląskie, Sosnowiec

dzisiaj

DGP Clean Partner Sp. Z o.o.

wielkopolskie, Poznań