Strona główna   >   Oferty pracy   >   Recepcjonistka / Recepcjonista

Recepcjonistka / Recepcjonista

Ursyn Car, mazowieckie / Warszawa, 2024-04-11

Jesteśmy najstarszym autoryzowanym serwisem Forda nieprzerwanie od 1997 roku w Warszawie.

W naszej ofercie Ursyn Car na Ursynowie oferujemy:

  • Autoryzowany serwis mechaniczny marki Ford
  • Sprzedaż samochodów używanych
  • Sprzedaż części zamiennych
  • Sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych
  • Centrum Napraw Powypadkowych (punkt przyjęć)
  • Wynajem samochodów

Posiadamy filię w Piasecznie gdzie oferujemy:

  • Centrum Napraw Powypadkowych
Firma zatrudnia profesjonalnych doradców serwisowych i mechaników, którzy dodatkowo uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez firmę FORD Polska. Ich wiedza i jakość przekazywanych informacji sprawiają, że każdy Klient jest obsługiwany z największą starannością i indywidualnym podejściem.

Dodatkowo firma Ursyn Car pozostaje w kontakcie z klientem przypominając o ważniejszych przeglądach i końcu zawartej umowy ubezpieczenia. Klient w Ursyn Car jest pod dobrą opieką.
Miejsce pracy: Warszawa
Główne zadania:
  • kierowanie przepływem Klientów i udzielanie ogólnych informacji,
  • prowadzenie dokumentacji recepcyjnej - grafik serwisowy,
  • obsługa poczty recepcyjnej,
  • obsługa telefoniczna rozmów przychodzących i wychodzących,
  • wynajem samochodów zastępczych dla serwisu
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • telefoniczna obsługa klienta (CRM).
Od kandydatki/kandydata oczekujemy:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość MS Office, umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywność,
  • wysoka kultura osobista,
  • miła aparycja,
  • sumienność, odpowiedzialność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o wynik,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Te oferty mogą Cię zainteresować!

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

pomorskie, Rowy

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

małopolskie, Dobczyce

wczoraj

ISS Facility Services Sp. z o.o.

mazowieckie, Warszawa, ul. Żwirki i Wigury

2024-04-30

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

lubelskie, Chełm