Strona główna   >   Oferty pracy   >   Recepcjonistka / Recepcjonista

Recepcjonistka / Recepcjonista

Securitas Polska Sp. z o. o., mazowieckie / Warszawa - Mokotów, 2020-02-21

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie do zespołu w Warszawie dzielnicy Mokotów poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów
Nr ref.: metro_wilanowska/01/2020

Oferujemy:

  • pracę bez weekendów (pn. - pt.),
  • atrakcyjne wynagrodzenie (od 19 zł netto/h)
  • system pracy dzienny,
  • godz. 8-18 / 4 dni w tygodniu (losowo pn - pt),
  • profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dużej międzynarodowej firmie,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2) - WARUNEK KONIECZNY,
  • dyspozycyjności,
  • komunikatywności,
  • znajomości obsługi komputera.

Obowiązki:

  • bieżąca organizacja i koordynacja pracy recepcji,
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • opieka nad gośćmi firmy, również zagranicznymi,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Te oferty mogą Cię zainteresować!

wczoraj

Securitas Polska Sp. z o. o.

mazowieckie, Warszawa

wczoraj

ISS Facility Services Sp. z o.o.

dolnośląskie, Wrocław, Legnicka

wczoraj

Chodzeń Sp. z o.o.