Strona główna   >   Oferty pracy   >   Recepcjonista / Recepcjonistka

Recepcjonista / Recepcjonistka

Medicover Stomatologia, śląskie / Katowice, ul. Baildona 12/3, CS Dębowe Tarasy, 2024-04-10

Miejsce pracy: Centrum Stomatologii Medicover
Katowice, ul. Baildona 12/3, CS Dębowe Tarasy
Twoje zadania:
  • dbanie o doświadczenia pacjenta
  • rejestrowanie i umawianie pacjentów na wizyty,
  • promowanie i sprzedaż usług stomatologicznych,
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • obsługa komputera i urządzeń biurowych.
Dołącz do nas jeśli:
  • lubisz pracę z ludźmi i z każdym znajdziesz „wspólny język”,
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (ok. 30% naszych pacjentów jest anglojęzycznych),
  • masz doświadczenie w obsłudze pacjenta lub klienta,
  • posiadasz umiejętności sprzedażowe,
  • lubisz pracować na jasno określonych celach,
  • jesteś osobą odpowiedzialną, podejmującą inicjatywę i dobrze organizującą własną pracę.

Chcemy Cię poznać !

Oferujemy miejsce pracy, w którym znajdziesz:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę w systemie zmianowym – możesz dopasować grafik do swoich potrzeb,
  • codzienne wsparcie zespołu, w którym panuje przyjazna atmosfera,
  • możliwość zdobycia cennego, zawodowego doświadczenia, które wyróżni Twoje CV w przyszłości,
  • benefity: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, darmowe wejście na siłownię 2 razy w tygodniu, dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits, (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe), grupowe ubezpieczenie NNW i inne.

Te oferty mogą Cię zainteresować!

wczoraj

Instytut Hematologii i Transfuzjologii

mazowieckie, Warszawa

wczoraj

Vetlab Sp. z o.o.

śląskie, Katowice, ul. Żeliwna 36

2024-04-25

Medicover Stomatologia

mazowieckie, Warszawa, ul. Dzieci Warszawy 27a

2024-04-25

śląskie, Sosnowiec, ul. Małachowskiego 1a