Strona główna   >   Oferty pracy   >   Recepcjonista/ manager

Recepcjonista/ manager

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu, wielkopolskie / Poznań, 2024-04-22

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/1318
OBOWIĄZKI:
obsługa recepcji, praca 60-771 Poznań, ul. Konopnickiej 22/2 oraz 60-545 Poznań, ul. Rodziewiczówny 27/29. Znajomosć języków ormiańskiego i gruzińskiego w celu kontaktów z klientami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: gruziński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: ormiański, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: bardzo dobra komunikatywność

Wymagania inne:

umiejętność obsługi pakietów biurowych, mile widziane prawo jazdy kat. B, mile widziana znajomość języków niemieckiego oraz rosyjskiego

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Te oferty mogą Cię zainteresować!

dzisiaj

Dussmann Polska Sp.z o.o.

mazowieckie, Warszawa

wczoraj

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

śląskie, Korbielów

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

pomorskie, Rowy