Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik kancelaryjny

Pracownik kancelaryjny

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie, mazowieckie / Ząbki, 2024-04-16

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Miejsce pracy: Ząbki
Numer: StPr/24/0266
OBOWIĄZKI:
-Zapoznanie się ze specyfikacją pracy, BHP., p.poż., tajemnicy służbowej oraz podstawowymi aktami prawnymi regulującymi pracę komornika sądowego;-Szczegółowe zapoznanie z rodzajami raportów i sposobem ich rejestrowania;-Pomoc w wyszukiwaniu akt do księgowania oraz pomoc księgowej;-Nauka obsługi poczty wychodzącej, przychodzącej i pomoc w segregowaniu korespondencji; wyszukiwanie spraw z raportów;-Pomoc w porządkowaniu akt oraz przygotowaniu ich celem podjęcia czynności egzekucyjnych i archiwizacji;-Nauka sporządzania pism oraz projektów w programie komornik SQL EAE.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: wysoka kultura osobista
Uprawnienia: poprawna polszczyzna w mowie i piśmie

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ząbki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Te oferty mogą Cię zainteresować!

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

śląskie, Zawiercie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

świętokrzyskie, Opatów

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie

wielkopolskie, Krotoszyn