Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach, pomorskie / Kartuzy, 2024-04-28

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Kartuzy
Numer: StPr/24/0455
OBOWIĄZKI:
1. Zapoznanie się z działem Organizacyjnym Starostwa, Regulaminem Pracy, Instrukcją kancelaryjna dla organów powiatu oraz aktami obowiązującymi w Wydziale Komunikacji, zapoznanie się ze Statutem Powiatu Kartuskiego, Regulaminem Organizacyjnym;2. Udzielanie pomocy pracownikom przy:- prowadzeniu rejestru przedsiębiorców prowadzących ośrodki szkolenia kierowaców i instruktorów praw jazdy;- przy czynnościach związanych z czasową rejestracją pojazdów, wydawaniem pozwoleń czasowych, tablic rejestracyjnych oraz znaków legalizacyjnych i nalepek kontrolnych;- przy wydawaniu kart parkingowych dla inwalidów;- przy rejestrowaniu pojazdów oraz wydawaniu tych dokumentów;- przy wydawaniu stosownych zaświadczeń potwierdzających dane pojazdu i właściciela;- przy wydawaniulicencji na przewóz osób pojazdem osobowym oraz zaświadczeń na publiczny transport zbiorowy;- archiwizacja dokumentów komunikacyjnych, a przede wszystkim akt kierowców pojazdów;- pomoc przy wprowadzaniu danych w systemie elektronicznym pn. Centralna Ewidencja pojazdów i Kierowców oraz przy zamieszczaniudanych dot. przedsiębiorców prowadzących ośrodki szkolenia kierowców w Portalu starosty prowadzonego przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych S.A.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kartuzy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Te oferty mogą Cię zainteresować!

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

świętokrzyskie, Sandomierz

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

mazowieckie, Ożarów Mazowiecki

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

warmińsko-mazurskie, Ostróda

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

mazowieckie, Krasnosielc