Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie, zachodniopomorskie / Dębno, 2024-04-27

Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Miejsce pracy: Dębno
Numer: StPr/24/0264
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, obsługa urządzeń biurowych; obsługa telefoniczna klienta; porządkowanie i archiwizacja dokumentacji firmowej, sprawowanie nadzoru nad dokumentacją firmową; udzielanie informacji interesantom; skanowanie i układanie dokumentów; obsługiwanie korespondencji firmowej; przyjmowanie zamówień biurowych; wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych, w tym pomoc w dziale sprzedaży
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dębno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Te oferty mogą Cię zainteresować!

wczoraj

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

małopolskie, Kraków

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie

świętokrzyskie, Busko-Zdrój

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

podkarpackie, Jarosław