Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Turku, wielkopolskie / Tuliszków, 2024-04-22

Powiatowy Urząd Pracy w Turku
Miejsce pracy: Tuliszków
Numer: StPr/24/0303
OBOWIĄZKI:
prowadzenie korespondencji, sporządzanie pism, wystawianie not, prowadzenie terminarza ważnych dokumentów, zaopatrzenie biura, obsługa urządzeń biurowych, segregowanie i archiwizacja dokumentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

wymagane doświadczenie na danym stanowisku pracy, umiejętność pracy w zespole, obsługa komputera, osoba bezrobotna która ukończyła 50 ro życia, a nie ukończyła 60 roku życia

Miejsce pracy:

Tuliszków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Te oferty mogą Cię zainteresować!

wczoraj

METRO Global Solution Center Sp. z o.o.

zachodniopomorskie, Szczecin, Plac Brama Portowa 1

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki

2024-05-02

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie, Kraków