Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu, zachodniopomorskie / Myślibórz, 2024-04-20

Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
Miejsce pracy: Myślibórz
Numer: StPr/24/0261
OBOWIĄZKI:
organizowanie stanowiska pracy oraz prowadzenie prac zgodnie z przepisami BHP, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska, obsługa korespondencji firmowej, przyjmowanie i obsługa interesantów, udzielanie informacji interesantom (w tym telefonicznie, mailowo), przygotowanie sprawozdań, raportów, sprawowanie nadzoru nad dokumentacją firmową, obsługiwanie urządzeń biurowych, przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Myślibórz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu

Te oferty mogą Cię zainteresować!

dzisiaj

SAWIMED Sp. z o. o.

mazowieckie, Sawice-Wieś, ul. Ogrodowa 20, koło Sokołowa-Podlaskiego

dzisiaj

Selgros Cash&Carry

mazowieckie, Piaseczno, k. Warszawy

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

śląskie, Sosnowiec