Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku, mazowieckie / Biała (pow. płocki, gm. Stara Biała), Biała, 2024-04-07

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy: Biała (pow. płocki, gm. Stara Biała), Biała
Numer: StPr/24/0468
OBOWIĄZKI:
Prowadzi rozmowy telefoniczne, organizuje spotkania, asystuje kierownictwu, obsługuje klientów/petentów. Praca w zespole osób, posługujących się znajomością języka hinduskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: hindi (hinduski), w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

[Inne] : 280 godzin/miesięcznie

Miejsce pracy:

Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 30 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Te oferty mogą Cię zainteresować!

dzisiaj

METRO Global Solution Center Sp. z o.o.

zachodniopomorskie, Szczecin, Plac Brama Portowa 1

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki

wczoraj

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie, Kraków