Strona główna   >   Oferty pracy   >   Operator wprowadzania danych

Operator wprowadzania danych

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie, małopolskie / Kraków, 2024-04-29

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2487
OBOWIĄZKI:
wprowadzanie danych do systemów komputerowych. Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 40 h/tydzień
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: filipiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: analityczne myślenie, sprawność fiz.
Uprawnienia: biegła obsługa komputera i oprogramowania MS Office
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 480 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Te oferty mogą Cię zainteresować!

2024-05-10

Powiatowy Urząd Pracy w Nisku

podkarpackie, Leżajsk

2024-05-09

Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

podkarpackie, Dębica

2024-05-09

Elektronika Spółka Akcyjna

pomorskie, Gdynia, 200m od SKM Chylonia

2024-05-06

Brunata ZENNER Sp. z.o.o.

łódzkie, Łódź, Limanowskiego 179