Strona główna   >   Oferty pracy   >   Młodszy Specjalista ds. Fakturowania

Młodszy Specjalista ds. Fakturowania

GEODIS Road Network Sp. z o.o., mazowieckie / Błonie, 2024-03-29

GEODIS Road Network jest jedną z największych spółek sektora TSL w Polsce. Firma powstała z połączenia doświadczenia dwóch marek: PEKAES i GEODIS. Obie firmy łączy wieloletnia tradycja, doświadczenie i wysoka rozpoznawalność na krajowym i międzynarodowym rynku usług logistycznych.

Marka GEODIS jest obecna w 170 krajach, w których zatrudnia ponad 44 000 pracowników. Pozycja rynkowa GEODIS znajduje odzwierciedlenie w czołowych rankingach biznesowych: GEODIS jest numerem 1 we Francji oraz 7. firmą logistyczną na świecie. W 2021 firma GEODIS wygenerowała 10,9 mld euro przychodu.

W Polsce GEODIS dysponuje jedną z najefektywniejszych sieci terminali dystrybucyjnych oraz magazynów logistycznych. Firma zatrudnia ponad 1000 pracowników, którzy z pasją i zaangażowania zapewniają kompleksową obsługę Klientów w ramach całego łańcucha dostaw poprzez wyspecjalizowane linie produktowe: dystrybucję drobnicową krajową i międzynarodową, logistykę kontraktową, spedycję całopojazdową krajową i międzynarodową oraz spedycję kolejową, morską i lotniczą.

Miejsce pracy: Błonie
Główne obowiązki:
  • Kontrola dokumentów źródłowych niezbędnych do wystawiania faktur sprzedaży
  • Wprowadzanie faktur kosztowych
  • Wystawianie faktur sprzedaży zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi
  • Weryfikacja oraz akceptacja not korygujących dotyczących faktur sprzedaży
  • Archiwizacja dokumentów
Oczekiwania:
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Mile widziana znajomość przepisów podatkowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodyscyplina
  • Umiejętność analitycznego myślenia
Oferujemy:
  • Umowa o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość samodzielnego realizowania odpowiedzialnych zadań, przy wsparciu naszych Specjalistów z długoletnim doświadczeniem w branży i otwartych na dzielenie się wiedzą
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w dynamicznym zespole
  • Standard wdrożenia „Smart Start”
  • Szereg benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy, karta rabatowa na paliwo
  • Możliwość zaangażowania się w Wolontariat i realizowanie pasji sportowych w drużynie Biegowej i Rowerowej

Te oferty mogą Cię zainteresować!

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

dolnośląskie, Świdnica

wczoraj

Nikola Service

mazowieckie, Warszawa, Janki

wczoraj

2024-04-24

Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju

lubelskie, Biłgoraj