Strona główna   >   Oferty pracy   >   Młodszy Specjalista ds. Administracji

Młodszy Specjalista ds. Administracji

KGL S.A., mazowieckie / Klaudyn, 2024-04-25

KGL od ponad 30 lat działa w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jesteśmy dostawcą granulatów polimerów termoplastycznych oraz producentem opakowań z tworzyw sztucznych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Klaudyn
Oferujemy:
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
  • wyjazdy integracyjne
Twój zakres obowiązków:
  • nadzór nad utrzymaniem czystości i ładu na terenie fabryki
  • zamawianie towarów i wyposażenia pod bieżące funkcjonowanie zakładu
  • wydawanie i zamawianie ubrań roboczych oraz narzędzi do pracy dla nowych pracowników i rozliczanie ich z tego w momencie zakończenia współpracy
  • nadzór nad firmami zewnętrznymi wykonującymi prace na terenie zakładu
  • ewidencja, wydawanie i nadzór nad środkami chemicznymi i higienicznymi
  • przygotowanie grafików dla portierów i innych pracowników działu administracji
  • zarządzanie i ewidencjonowanie aparatów telefonicznych wydawanych pracownikom Spółki oraz bieżąca aktualizacja spisu kontaktów
  • nadzór nad prawidłową utylizacją odpadów – obsługa programu BDO
  • sporządzanie, aktualizowanie, bieżące prowadzenie i archiwizacja dokumentów działu administracji
Nasze wymagania:
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość MS Office – w szczególności Microsoft Excel
  • zdolności techniczne
  • dobra organizacja pracy
  • czynne prawo jazdy kat. B

Te oferty mogą Cię zainteresować!

dzisiaj

Interhandler Sp. z o.o.

kujawsko-pomorskie, Toruń

dzisiaj

CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.

dolnośląskie, Długołęka

dzisiaj

Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku

pomorskie, Gdańsk