Strona główna   >   Oferty pracy   >   Fakturzystka

Fakturzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy, kujawsko-pomorskie / Brodnica, 2024-04-18

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Miejsce pracy: Brodnica
Numer: StPr/24/0287
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się ze sposobem prowadzenia rejestru kontrahentów; zapoznanie ze sposobem przygotowania dokumentacji do wywozu i wysyłki; zapoznanie ze sposobem wystawiania faktur, not i faktur korygujących; zapoznanie ze sposobem sporządzania rejestru sprzedaży; zapoznanie ze sposobem przyjmowania towaru na podstawie dokumentu sprzedaży; zapoznanie ze sposobem obsługi urządzeń technicznych i cyfrowych (komputer, drukarka, skaner) znajdujących się w punkcie; zapoznanie ze sposobem pracy, z oprogramowaniem, edytorem tekstów oraz arkuszem kalkulacyjnym; zapoznanie z obsługą środków do komunikacji na odległość z kontrahentem; zapoznanie ze sposobem dbania o czystość stanowiska pracy i sali magazynowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Minimalny poziom wykształcenia: zawodowe.

Miejsce pracy:

Brodnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Te oferty mogą Cię zainteresować!

wczoraj

Lava Group S.C

mazowieckie, Warszawa, Ursynów

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju

lubelskie, Biłgoraj

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

warmińsko-mazurskie, Orneta

2024-04-26

Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy