Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent prawny

Asystent prawny

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, mazowieckie / Warszawa, 2024-04-20

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/0267
OBOWIĄZKI:
- zapoznanie się z zawodem notariusza- naula, pomoc przy czynnościach natalialnych- przygotowanie projektów pism i innych dokumentów notarialnych- obsługa osobista, telefoniczna i mailowa klientów- dostarczanie korespondencji urzędowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Te oferty mogą Cię zainteresować!

dzisiaj

WADIM PLAST SP. Z O.O.

mazowieckie, Reguły

dzisiaj

ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K

dolnośląskie, Wrocław

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

śląskie, Zabrze

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

zachodniopomorskie, Szczecin