Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent dyrektora

Asystent dyrektora

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu, śląskie / Zabrze, 2024-04-24

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0483
OBOWIĄZKI:
prowadzenie terminarza, organizowanie i uzgadnianie czasu pracy dyrektora, przygotowywanie zestawień, sprawozdań, prezentacji, raportów i analiz na potrzeby dyrektora, wsparcie każdego z działów.Osoba na stanowisku asystenta dyrektora będzie odpowiedzialna za kontakty z gośćmi, kontrahentami, dostawcami z zagranicy, z Europy jak i z główną siedzibą mieszczącą się w Chinach i Tajwanie. Język angielski jest niezbędny, gdyż większość pracowników biurowych posługuje się tymże językiem, a asystent ma być mostem łączącym Panią Dyrektor z pozostałym zespołem. Raporty przygotowywane będą w dwóch językach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: chiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

doświadczenie w pracy w zespole

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 11 207 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Te oferty mogą Cię zainteresować!

2024-05-03

NADZEYA KHAROSHKA NDIAX

mazowieckie, Warszawa

2024-05-01

ARINET sp. z o.o.

śląskie, Gliwice

2024-04-25

Selgros Cash&Carry

śląskie, Gliwice, ul. Generała Władysława Sikorskiego 122

2024-04-22

Mercure Kraków Stare Miasto

małopolskie, Kraków