Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent ds. technologii żywności

Asystent ds. technologii żywności

Powiatowy Urząd Pracy w Łomży, podlaskie / Łomża, 2024-05-20

Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
Miejsce pracy: Łomża
Numer: StPr/24/0455
OBOWIĄZKI:
Asysta w zakresie analiz organoleptycznych żywności. Udział w przygotowaniu prób do badań i prób ofertowych. Obsługa sprzętu laboratoryjnego. Pomoc w opracowaniu i archiwizacji dokumentacji. Wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, kierunek: technologia żywności lub pokrewne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: technologia żywności lub pokrewne, specjalizacja: technologia żywności lub pokrewne

Wymagania inne:

wymagania: wykształcenie średnie/ wyższe (kierunek/specjalność: technologia żywności lub pokrewne), umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania, komunikatywność, podzielność uwagi, kreatywność, pomysłowość i pasja do kulinariów

Miejsce pracy:

Łomża

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży

Te oferty mogą Cię zainteresować!

wczoraj

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

mazowieckie, Warszawa

wczoraj

Urząd Dozoru Technicznego

świętokrzyskie, Kielce

wczoraj

małopolskie, Kraków

wczoraj

KDM Dariusz Mazur

mazowieckie, Stara Bukówka, k. Grodziska Mazowieckiego