Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent / Asystentka Kierownika Projektu

Asystent / Asystentka Kierownika Projektu

BCA Engineering Group Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, Białołęka, 2024-04-23

Miejsce pracy: Warszawa, Białołęka
Zadania:
  • Wspieranie Kierownika Projektu w planowaniu, monitorowaniu i koordynacji działań projektowych
  • Asystowanie w przygotowywaniu dokumentacji projektowej i raportów
  • Utrzymywanie regularnej komunikacji z zespołem projektowym oraz zewnętrznymi partnerami
  • Wsparcie administracyjne
Wymagania:
  • Praktyczne doświadczenie w pracy biurowej będzie mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Znajomość narzędzi biurowych (np. MS Office, Excel)
  • Znajomość Autocad będzie mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia
  • Zachęcamy osoby z różnymi doświadczeniami do składania aplikacji

Te oferty mogą Cię zainteresować!

dzisiaj

Aon Polska Sp. z o. o.

zachodniopomorskie, Szczecin

dzisiaj

Eryk Sp. z o.o.