Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik prac biurowych ze znajomością języka rosyjskiego, ukraińskiego i estońskiego

Technik prac biurowych ze znajomością języka rosyjskiego, ukraińskiego i estońskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie, śląskie / Częstochowa, 2020-02-14

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/20/0178
OBOWIĄZKI:

Odczytywanie emaili w języku rosyjskim, ukraińskim i estońskim; kserowanie dokumentów; adresowanie kopert i wszelkiej korespondencji w języku rosyjskim, ukraińskim i estońskim.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: estoński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie; znajomość programu Excel i innych programów komputerowych; umiejętność skanowania

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Te oferty mogą Cię zainteresować!

2020-02-23

Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie

wielkopolskie, Krotoszyn

2020-02-23

wielkopolskie, Kobylin

2020-02-23

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

śląskie, Cieszyn