Strona główna   >   Oferty pracy   >   Specjalista ds. Ofertowania

Specjalista ds. Ofertowania

Horyzont Doradztwo Personalne, śląskie / Zabrze, 2020-02-14

Dla naszego klienta, firmy z terenu Zabrza specjalizującej się w mechanicznej obróbce metalu oraz konstrukcjach stalowych, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku

Miejsce pracy: Zabrze
Nr ref.: 3910HT
Główne zadania:
  • przygotowywanie ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe klienta,
  • przygotowanie dokumentacji przetargowej.
Wymagania:
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność pracy w Excelu,
  • umiejętność pracy z danymi,
  • skrupulatność i sumienność,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziany język angielski umożliwiający tłumaczenie ofert,
  • mile widziana znajomość prawa związanego z zamówieniami publicznymi.
Firma oferuje:
  • dobrą atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w kierunku zarządzania projektami lub sprzedaży,
  • duży zakres niezależności i samodzielności,
  • pracę w firmie przechodzącej przez zmiany organizacyjne (co może być ciekawe i ekscytujące).
Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Te oferty mogą Cię zainteresować!